SAMORZĄD UCZNIOWSKI

SZKOŁY PODSTAWOWEJ 
IM. RODZINY SAŻYŃSKICH 
W STAREJ NIEDZIAŁCE

Dzień bez przekleństw

2017-01-02 19:50:21

Oto przykład jak z prostej akcji zrobić coś wielkiego. Klasa V w grudniu wylosowała Dzień bez przekleństw. Po kilku dniach pracy, prób i filmowania stworzyli perfekcyjną kampanię w szkole. Zaczęło się niewinnie, w szkole pojawiły się plakaty, informujące o akcji. Następnie uczniowie zaangażowali kilku nauczycieli i nakręcili filmiki. Na koniec zaprosili uczniów klas III na spotkanie. Po pierwsze świetna prezentacja, z której uczniowie dowiedzieli się o dniu bez przekleństw, dlaczego ludzie przeklinają a także, dlaczego tego robić nie powinni. Po drugie obejrzeliśmy świetne filmiki pokazujące, w jaki sposób radzić sobie z emocjami. Natalia i Ula wyrecytowały wiersze z książki „Jak przeklinać". Po trzecie to było niesamowite spotkanie i działanie. Brawo.

 

 

« powrót

Wyszukiwarka

Kategorie

Brak kategorii

Kreator stron www - przetestuj!