SAMORZĄD UCZNIOWSKI

SZKOŁY PODSTAWOWEJ 
IM. RODZINY SAŻYŃSKICH 
W STAREJ NIEDZIAŁCE

Dzień Edukacji Narodowej

2016-10-26 14:24:54

Dzień Edukacji narodowej to święto wszystkich nauczycieli, pedagogów oraz pracowników oświaty.

 

Samorząd Uczniowski składa podziękowania i życzenia nauczycielom i pracownikom szkoły za ich trud włożony w edukację i wychowanie.

 

17 października uczniowie pod opieką Pani Urszuli Mastalerz przygotowali uroczystą akademię z okazji tego święta. Obdarowali  nauczycieli i pracowników szkoły symbolicznymi prezentami - własnorecznie wykonanymi bukietami róż i  samodzielnie zaprojektowaną kartką z życzeniami. Klaudia i Małgosia wykonały gazetkę okolicznościową z okazji tego święta.

 

 

« powrót

Wyszukiwarka

Kategorie

Brak kategorii

Kreator stron www - przetestuj!