SAMORZĄD UCZNIOWSKI

SZKOŁY PODSTAWOWEJ 
IM. RODZINY SAŻYŃSKICH 
W STAREJ NIEDZIAŁCE

Dzień spódnicy i krawata

2016-11-07 21:31:34

SU zorganizował w ostatni dzień października dzień spódnicy i krawata, plan była taki, aby jak najwięcej dziewczyn założyło w tym dniu spódnicę, a chłopców krawaty. Dla klasy, w której procentowo najwięcej uczniów będzie odpowiednio ubranych (czyli spódnice i krawaty) słodka nagroda. Fantastycznie prezentowały się dziewczyny w pięknych sukienkach oraz panowie w krawatach. Jednak słodkie nagrody otrzymali uczniowie klas IV Szkoły Podstawowej i klasy III Gimnazjum (w tej klasie wszyscy uczniowie wzięli udział w świętowaniu, także wychowawca) oraz klasa II Gimnazjum, która otrzymała nagrodę za kreatywne podejście do świętowania.


« powrót

Wyszukiwarka

Kategorie

Brak kategorii

Kreator stron www - przetestuj!