SAMORZĄD UCZNIOWSKI

SZKOŁY PODSTAWOWEJ 
IM. RODZINY SAŻYŃSKICH 
W STAREJ NIEDZIAŁCE

O świętach nietypowo

2017-01-02 18:00:58

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas, wiedzą o tym uczniowie klasy VI a, którzy przygotowali ciekawą akcję. Tuż przed świętami uczniowie klasy VI a zaprosili młodszych kolegów i koleżanki do wspólnej zabawy. Dziewczyny przygotowały pytania dotyczące świąt, sonda została przeprowadzona na korytarzu oraz w sali nr 9 wśród uczniów klas II. Dzieci odpowiadały na pytania dotyczące wymarzonego prezentu, ulubionej potrawy, wymieniali najważniejsze wydarzenia w święta. Chętne osoby miały możliwość poprosić Mikołaja o prezenty, a także na choince napisać najważniejsze rzeczy, odczucia związane z tym szczególnym okresem. Dziewczyny przygotowały także zabawy dla dzieci. 


« powrót

Wyszukiwarka

Kategorie

Brak kategorii

Kreator stron www - przetestuj!