Podsumowanie projektu "Gimnazjaliści pracują cały rok"

2017-06-16 23:00:27

Od listopada do końca maja gimnazjaliści z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego prowadzili działania w związku z projektem "Gimnazjaliści pracują cały rok". Wszystkie klasy bezbłędnie wywiązywały się ze swoich zadań: dekoracje tematyczne, akcje, sprzedaż, angażując przy tym znaczą większość uczniów.

Trud włożony w tę pracę został nagrodzony. Podczas Dnia Dziecka  wszystkim obecnym gimnazjalistom Samorząd Uczniowski zafundował pyszne, śmietankowe lody.

Odbyło się podsumowanie projektu. Klaudia i Kuba krótką prezentacją multimedialną przypomnieli zebranym jakimi działaniami zajmowali się uczniowie.

W projekcie I miejsce zdobyła klasa II, otrzymując bon o wartości 100 zł, II miejsce klasa III, otrzymując bon o wartości 80 zł, a III miejsce klasa I, otrzymując bon o wartości 70 zł.

Przekazane wychowawcom pieniądze uczniowie będą mogli przeznaczyć na dofinansowanie wycieczki, wspólne wyjście na lody lub inne cele związane z funkcjonowaniem klasy.

Wszystkim uczniom gratulujemy realizacji projektu i wytrwałości w dążeniu do celu.

Opiekunowie SU: D.Krzyśpiak, U. Mastalerz