Rozpoczynamy pracę SU w roku szkolnym 2017/2018

2017-10-01 19:34:27

Dziękujemy serdecznie za zaufanie, którego postaramy się nie zawieść. Emocje wyborcze już trochę opadły i czas ruszyć z pracą.

1. Od 2 do 5 października czekamy na Wasze pomysły dotyczące organizacji pracy Samorządu Uczniowskiego w roku szkol. 2017/2018. Należy je na podpisanych kartkach dostarczyć do samorządów klasowych. 6 października (piątek) przedstawiciele klas dostarczą je do p. Sebastiana Kobzy.
  2. Pierwsze zebranie odbędzie się 11 października  (środa) w godziach od 1500 do 1645. Koniecznie trzeba zabrać ze sobą: długopisy, kartki i … stroje sportowe.
  3. Zajmiemy się organizacją pracy, tworzeniem Planu Pracy S.U. i integracją. Zgody rodziców na Wasz udział w spotkaniu dostępne są u p. Iwony Biaduń.
  4. Prosimy sekretarzy Szkolnej Rady Samorządów oraz wszystkie chętne osoby o zadbanie o naszą gazetkę ścienną. Dzieci mówią, że wygląda smutno …