SAMORZĄD UCZNIOWSKI

SZKOŁY PODSTAWOWEJ 
IM. RODZINY SAŻYŃSKICH 
W STAREJ NIEDZIAŁCE

To już jest koniec.

2017-06-19 23:07:18

Lada chwila wakacje, więc czas na podsumowania. W roku szkolnym 2016/2017 SU wykonał wiele działań, uczniowie klas IV-VI przypomnieli sobie o działaniach organizacji uczniowskiej podczas zaprezentowanej prezentacji multimedialnej. W trakcie spotkania odbyło się uroczyste podsumowanie projektu „Podstawówka działa”, nagrodę bon o wartości 100 złotych otrzymały klasy VI a, VI b i V, natomiast klasa IV zajęła II miejsce i otrzymała bon o wartości 80 złotych. Klasa IV zajęła I miejsce w konkursie o Przechodni Puchar Dyrektora Szkoły. Podczas apelu podsumowującego pracę SU p.Dyrektor wręczyła klasie puchar.

Dziękujemy za wspólne działania, za nami bardzo pracowity rok. Na koniec lody dla ochłody. 


« powrót

Wyszukiwarka

Kategorie

Brak kategorii

Kreator stron www - przetestuj!