SAMORZĄD UCZNIOWSKI

SZKOŁY PODSTAWOWEJ 
IM. RODZINY SAŻYŃSKICH 
W STAREJ NIEDZIAŁCE

Wiosna z SU

2017-03-27 20:54:32

SU przywitał wiosnę iście kolorowo, z przewagą zielonego, kwiatowo, rozrywkowo i zdrowo. Ale po kolei. Uczniowie Szkoły Podstawowej i klasy I Gimnazjum wykonali wiosenne dekoracje drzwi, które wyglądają imponująco dzięki nim w szkole zrobiło się wiosennie. Klasa V zaprosiła do wspólnego świętowania nadejścia wiosny i poprosiła, aby ubrać się na zielono. Wygrała klasa II a gratulujemy zaangażowania uczniów i wychowawcy. Samorząd Uczniowski zorganizował ekologiczny pokaz mody. Niestety tylko dwie przepiękne modelki zdecydowały się zaprezentować swoje stroje. Oczywiście Jagódka i Natalia zajęły I miejsca, a ich stroje na długo pozostaną w naszej pamięci. Tak mi się marzy, aby za rok na kolejnym pokazie mody pojawiło się o wiele więcej modelek.

 

 

 

 

« powrót

Wyszukiwarka

Kategorie

Brak kategorii

Kreator stron www - przetestuj!