Lekcja demokracji w Gimnazjum

2016-10-19 18:36:00

23 września społeczność szkolna szkoły podstawowej i 29 września społeczność szkolna gimnazjum wybrała w demokratycznych wyborach władze Samorządu Uczniowskiego.

Do Rady  SU Szkoły Podstawowej im. Marii Kownackiej w Starej Niedziałce weszli następujący uczniowie: Urszula Kolaszt, Maja Szczęsna, Maja Cieślik i Jakub Osica.

Do Rady  SU Gimnazjum im. Rodziny Sażyńskich w Starej Niedziałce weszli następujący uczniowie: Klaudia Gałązka,  Jakub Bieńkowski, Martyna Jaworska i Małgorzata Witkowska.

Opiekunami SU w roku szkolnym 2016/2017 zostali  p. Urszula Mastalerz i p. Dorota Krzyśpiak.

Wybory przygotowała i przeprowadziła Szkolna Komisja Wyborcza pod opieką Pani Iwony Biaduń i Pani Małgorzaty Komorowskiej.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy owocnej współpracy.

Darmowe strony www dla każdego