SAMORZĄD UCZNIOWSKI

SZKOŁY PODSTAWOWEJ 
IM. RODZINY SAŻYŃSKICH 
W STAREJ NIEDZIAŁCE

Rok szkolny 2014/2015

Zakończenie akcji - "I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem"

2014-12-19 18:31:09

 

W grudniu, w Zespole Szkół w Starej Niedziałce przeprowadzona została akcja charytatywna - "I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem". Jej przebieg koordynowały Rady Samorzadów Uczniowskich Szkoły Podstawowej i Gimnazjum we współpracy ze Szkolnym Kołem PCK.

Od 1 do 15 grudnia uczniowie, nauczyciele, a także rodzice wkładali do wspólnego kosza zabawki, przybory szkolne oraz książki, które następnie trafiły do dzieci niepełnosprawnych w Ośrodku Wychowawczym w Ignacowie.

Celem przedsięwzięcia było uwrażliwienie młodego pokolenie na potrzeby drugiego człowieka, wdrażanie do udzielania pomocy ludziom potrzebującym,wyrabianie nawyku dzielenia się z innymi oraz kształtowanie partnerstwa w działaniu.

Serdecznie dziękujemy Tym, którym się chciało dać radość innym.


Opiekunowie SU Szkoły Podstawowej , SU Gimnazjum oraz Szkolnego Koła PCK

  

 

  

 

« powrót

Wyszukiwarka

Kategorie

Brak kategorii

Kreator stron www - przetestuj!